PEC10SBAN
Číslo produktu DigiKey
S1112E-10-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PEC10SBAN
Popis
CONN HEADER R/A 10POS 2.54MM
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Patice konektoru Průchozí otvor, Pravý úhel 10 position 0,100" (2,54mm)
Modely EDA/CAD
PEC10SBAN Modely
Kategorie
Délka kontaktu - spojovací část
0,230" (5,84mm)
Mfr
Délka kontaktu - kolík
0,100" (2,54mm)
Výška izolace
0,140" (3,56mm)
Provozní teplota
-65°C ~ 125°C
Jmenovitý proud (A)
3A
Další zdroje
Skladem: 14 031
Alternativní délka
CONN HEADER R/A 36POS 2.54MM
Skladem: 6087
CONN HEADER R/A 1POS
CONN HEADER R/A 2POS 2.54MM
CONN HEADER R/A 3POS 2.54MM
Skladem: 157
CONN HEADER R/A 4POS 2.54MM