PBC36SFAN
Číslo produktu DigiKey
S1211E-36-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PBC36SFAN
Popis
CONN HEADER VERT 36POS 2.54MM
Standardní dodací lhůta výrobce
4 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Patice konektoru Průchozí otvor 36 position 0,100" (2,54mm)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
PBC36SFAN Modely
Kategorie
Délka kontaktu - kolík
0,120" (3,05mm)
Mfr
Celková délka kontaktů
0,538" (13,67mm)
Výška izolace
0,100" (2,54mm)
Provozní teplota
-65°C ~ 125°C
Jmenovitý proud (A)
3A
Délka kontaktu - spojovací část
0,318" (8,08mm)
Další zdroje
Skladem: 3 126
Kontrola dalších příchozích skladových zásob
Alternativní délka
CONN HEADER VERT 1POS
Skladem: 11711
CONN HEADER VERT 2POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 3POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 4POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 5POS 2.54MM