PBC36SADN
Číslo produktu DigiKey
S1041E-36-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PBC36SADN
Popis
CONN HEADER VERT 36POS 2.54MM
Standardní dodací lhůta výrobce
4 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Patice konektoru Průchozí otvor 36 position 0,100" (2,54mm)
Kategorie
Délka kontaktu - kolík
0,420" (10,67mm)
Mfr
Celková délka kontaktů
0,750" (19,05mm)
Výška izolace
0,100" (2,54mm)
Provozní teplota
-65°C ~ 125°C
Jmenovitý proud (A)
3A
Délka kontaktu - spojovací část
0,230" (5,84mm)
Další zdroje
Skladem: 142
Kontrola dalších příchozích skladových zásob
Alternativní délka
CONN HEADER VERT 1POS
Skladem: 0
CONN HEADER VERT 2POS 2.54MM
Skladem: 788
CONN HEADER VERT 3POS 2.54MM
Skladem: 530
CONN HEADER VERT 4POS 2.54MM
Skladem: 1156
CONN HEADER VERT 5POS 2.54MM