PBC34SFEN
Číslo produktu DigiKey
S1251E-34-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PBC34SFEN
Popis
CONN HEADER VERT 34POS 2.54MM
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Patice konektoru Průchozí otvor 34 position 0,100" (2,54mm)
Kategorie
Délka kontaktu - kolík
0,520" (13,21mm)
Mfr
Celková délka kontaktů
0,938" (23,83mm)
Výška izolace
0,100" (2,54mm)
Provozní teplota
-65°C ~ 125°C
Jmenovitý proud (A)
3A
Délka kontaktu - spojovací část
0,318" (8,08mm)
Další zdroje
Položka s přidanou hodnotou
Alternativní délka
CONN HEADER VERT 36POS 2.54MM
Skladem: 0
CONN HEADER VERT 1POS
Skladem: 0
CONN HEADER VERT 2POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 3POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 4POS 2.54MM