PBC16SAAN
Číslo produktu DigiKey
S1011E-16-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PBC16SAAN
Popis
CONN HEADER VERT 16POS 2.54MM
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Patice konektoru Průchozí otvor 16 position 0,100" (2,54mm)
Modely EDA/CAD
PBC16SAAN Modely
Kategorie
Délka kontaktu - kolík
0,120" (3,05mm)
Mfr
Celková délka kontaktů
0,450" (11,43mm)
Výška izolace
0,100" (2,54mm)
Provozní teplota
-65°C ~ 125°C
Jmenovitý proud (A)
3A
Délka kontaktu - spojovací část
0,230" (5,84mm)
Další zdroje
Skladem: 6 278
Alternativní délka
CONN HEADER VERT 36POS 2.54MM
Skladem: 49835
CONN HEADER VERT 1POS
CONN HEADER VERT 2POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 3POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 4POS 2.54MM