PBC12SBAN
Číslo produktu DigiKey
S1111E-12-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PBC12SBAN
Popis
CONN HEADER R/A 12POS 2.54MM
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Patice konektoru Průchozí otvor, Pravý úhel 12 position 0,100" (2,54mm)
Modely EDA/CAD
PBC12SBAN Modely
Kategorie
Délka kontaktu - spojovací část
0,230" (5,84mm)
Mfr
Délka kontaktu - kolík
0,100" (2,54mm)
Výška izolace
0,140" (3,56mm)
Provozní teplota
-65°C ~ 125°C
Jmenovitý proud (A)
3A
Další zdroje
Skladem: 166
Alternativní délka
CONN HEADER R/A 36POS 2.54MM
Skladem: 0
CONN HEADER R/A 1POS
Skladem: 12363
CONN HEADER R/A 2POS 2.54MM
Skladem: 892
CONN HEADER R/A 3POS 2.54MM
CONN HEADER R/A 4POS 2.54MM