NPPN031FGGN-RC
Číslo produktu DigiKey
S5752-03-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
NPPN031FGGN-RC
Popis
CONN HDR 3POS 0.079 GOLD PCB R/A
Standardní dodací lhůta výrobce
11 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
3 Poloha Patice Konektor 0,079" (2,00mm) Průchozí otvor, Pravý úhel Zlatá
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
NPPN031FGGN-RC Modely
Kategorie
Povrch kontaktu - spojovací část
Mfr
Tloušťka povrchu kontaktu - spojovací část
Flash
Balení
Trubice
Barva izolace
Černá
Stav součásti
Aktivní
Výška izolace
0,110" (2,79mm)
Typ konektoru
Délka kontaktu - kolík
0,122" (3,10mm)
Typ kontaktu
Samičí zásuvka
Provozní teplota
-40°C ~ 105°C
Provedení
Deska k desce
Třída hořlavosti materiálu
UL94 V-0
Počet pozic
Povrch kontaktu - kolík
Zlatá
Počet zatížených pozic
Vše
Jmenovitý proud (A)
2A