GEC36SABN-M30
Číslo produktu DigiKey
S1013E-36-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
GEC36SABN-M30
Popis
CONN HEADER SMD 36POS 2.54MM
Standardní dodací lhůta výrobce
4 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Patice konektoru Montáž na povrch 36 position 0,100" (2,54mm)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
GEC36SABN-M30 Modely
Kategorie
Délka kontaktu - spojovací část
0,230" (5,84mm)
Mfr
Výška izolace
0,100" (2,54mm)
Balení
Hromadné balení
Tvar kontaktu
Čtyřhran
Stav součásti
Aktivní
Povrch kontaktu - spojovací část
Cín
Typ konektoru
Tloušťka povrchu kontaktu - spojovací část
100,0µin (2,54µm)
Typ kontaktu
Samčí pin
Povrch kontaktu - kolík
Cín
Rozteč - kontakty
Materiál kontaktu
Fosforový bronz
Počet pozic
Materiál izolace
Polyamid (PA9T), Nylon 9T
Počet řad
1
Provozní teplota
-65°C ~ 150°C
Počet zatížených pozic
Vše
Třída hořlavosti materiálu
UL94 V-0
Provedení
Barva izolace
Černá
Krytí
Neopláštěný
Jmenovitý proud (A)
3A
Způsob montáže
Tloušťka povrchu kontaktu - kolík
100,0µin (2,54µm)
Koncovka
Pájecí materiály
Základní číslo produktu
Způsob upevnění
Dvojčinný
Klasifikace ochrany životního prostředí a exportu
Dotazy a odpovědi k produktům
Další zdroje
Skladem: 6 473
Kontrola dalších příchozích skladových zásob
Hromadné balení
Množství Jednotková cena Celk. cena
Standardní balení výrobce
Alternativní délka
CONN HEADER SMD 35POS 2.54MM
Skladem: 0
CONN HEADER SMD 34POS 2.54MM
CONN HEADER SMD 33POS 2.54MM
CONN HEADER SMD 32POS 2.54MM
CONN HEADER SMD 31POS 2.54MM