GEC34SGSN-M89
Číslo produktu DigiKey
S1123E-34-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
GEC34SGSN-M89
Popis
CONN HEADER SMD R/A 34POS 2.54MM
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Patice konektoru Montáž na povrch, Pravý úhel 34 position 0,100" (2,54mm)
Kategorie
Délka kontaktu - spojovací část
0,318" (8,08mm)
Mfr
Výška izolace
0,140" (3,56mm)
Provozní teplota
-65°C ~ 150°C
Jmenovitý proud (A)
3A
Alternativní délka
CONN HEADER SMD R/A 36POS 2.54MM
Skladem: 56
CONN HEADER SMD R/A 35POS 2.54MM
Skladem: 0
CONN HEADER SMD R/A 33POS 2.54MM
Skladem: 0
CONN HEADER SMD R/A 32POS 2.54MM
CONN HEADER SMD R/A 31POS 2.54MM