GBC34SABN-M30
Číslo produktu DigiKey
S1033E-34-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
GBC34SABN-M30
Popis
CONN HEADER SMD 34POS 2.54MM
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Patice konektoru Montáž na povrch 34 position 0,100" (2,54mm)
Kategorie
Délka kontaktu - spojovací část
0,230" (5,84mm)
Mfr
Výška izolace
0,100" (2,54mm)
Provozní teplota
-65°C ~ 150°C
Jmenovitý proud (A)
3A
Alternativní délka
CONN HEADER SMD 36POS 2.54MM
Skladem: 3595
CONN HEADER SMD 35POS 2.54MM
Skladem: 0
CONN HEADER SMD 33POS 2.54MM
CONN HEADER SMD 32POS 2.54MM
CONN HEADER SMD 31POS 2.54MM