VNH5180A-E
Číslo produktu DigiKey
497-18680-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
VNH5180A-E
Popis
IC MTR DRVR 5.5V-18V 36POWERSSO
Podrobný popis
Řadič motoru Napájení MOSFET Paralelní, PWM PowerSSO-36 TP
Kategorie
Proud - výstup
8A
Napájecí napětí
5,5V ~ 18V
Řada
Napětí - zátěž
5,5V ~ 18V
Balení
Trubice
Provozní teplota
-40°C ~ 150°C (TJ)
Stav součásti
Aktivní
Třída
Automobilový průmysl
Typ motoru - střídavý, stejnosměrný
Kartáčový DC
Způsob montáže
Montáž na povrch
Funkce
Řadič - plně integrovaný, Kontrolní a napájecí stupeň
Pouzdro
36-PowerBFSOP (0,295", 7,50mm šířka)