VNH3SP30TR-E
Číslo produktu DigiKey
497-VNH3SP30TR-ETR-ND - Páska a cívka (TR)
497-VNH3SP30TR-ECT-ND - Řezaná páska (CT)
497-VNH3SP30TR-EDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
VNH3SP30TR-E
Popis
IC MTR DRV 5.5-36V MULTIPWRSO-30
Standardní dodací lhůta výrobce
26 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Řadič motoru Napájení MOSFET Paralelní, PWM MultiPowerSO-30
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
VNH3SP30TR-E Modely
Kategorie
Proud - výstup
30A
Výrobce
STMicroelectronics
Napájecí napětí
5,5V ~ 36V
Řada
Napětí - zátěž
5,5V ~ 36V
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Provozní teplota
-40°C ~ 150°C (TJ)