VND7140AJ12TR
Číslo produktu DigiKey
497-15860-2-ND - Páska a cívka (TR)
497-15860-1-ND - Řezaná páska (CT)
497-15860-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
VND7140AJ12TR
Popis
IC PWR DRVR N-CHAN 1:1 PWRSSO12
Standardní dodací lhůta výrobce
23 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Výkonový spínač/řadič 1:01 N-kanál 8A PowerSSO-12
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
VND7140AJ12TR Modely
Vlastnosti produktu
Filtrovat podobné produkty
Kategorie
Proud - výstup (max)
8A
Mfr
Rds zap (typická hodnota)
140mOhm
Řada
Typ vstupu
Neinverzní
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Vlastnosti
Automatický restart
Stav součásti
Aktivní
Ochrana proti poruchám
Omezení proudu (pevné), Detekce zatížení, Přehřátí, Přepětí, UVLO
Typ spínače
Provozní teplota
-40°C ~ 150°C (TJ)
Počet výstupů
2
Třída
Automobilový průmysl
Poměr - vstup:výstup
1:01
Kvalifikace
AEC-Q100
Výstupní konfigurace
Horní část
Způsob montáže
Montáž na povrch
Typ výstupu
N-kanál
Dodávaná velikost pouzdra
PowerSSO-12
Rozhraní
Zap./vyp.
Pouzdro
Napětí - zátěž
4V ~ 28V