VN5E160STR-E
Číslo produktu DigiKey
497-18886-2-ND - Páska a cívka (TR)
497-18886-1-ND - Řezaná páska (CT)
497-18886-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
VN5E160STR-E
Popis
IC PWR SWITCH N-CHANNEL 1:1 8SO
Podrobný popis
Výkonový spínač/řadič 1:01 N-kanál 7A 8-SOIC
Modely EDA/CAD
VN5E160STR-E Modely
Proud - výstup (max)
7A
Řada
Rds zap (typická hodnota)
160mOhm (max.)
Provozní teplota
-40°C ~ 150°C (TJ)
Dodávaná velikost pouzdra
8-SOIC
Napětí - zátěž
4,5V ~ 28V