VN5E010AHTR-E
Číslo produktu DigiKey
497-10505-2-ND - Páska a cívka (TR)
497-10505-1-ND - Řezaná páska (CT)
497-10505-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
VN5E010AHTR-E
Popis
IC PWR DRIVER N-CHAN 1:1 6HPAK
Podrobný popis
Výkonový spínač/řadič 1:01 N-kanál 60A HPAK
Modely EDA/CAD
VN5E010AHTR-E Modely
Proud - výstup (max)
60A
Řada
Rds zap (typická hodnota)
10mOhm
Provozní teplota
-40°C ~ 150°C (TJ)
Dodávaná velikost pouzdra
HPAK
Napětí - zátěž
4,5V ~ 28V