VIPERGAN50WTR
Číslo produktu DigiKey
497-VIPERGAN50WTR-ND - Páska a cívka (TR)
497-VIPERGAN50WTRCT-ND - Řezaná páska (CT)
497-VIPERGAN50WTRDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
VIPERGAN50WTR
Popis
POWER CONVERSION
Standardní dodací lhůta výrobce
28 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Offline převodník Zpětný běh, Sekundární strana SR Topologie 240kHz 16-QFN (5x6)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
VIPERGAN50WTR Modely
Kategorie
Napájecí napětí (Vcc/Vdd)
23V
Výrobce
STMicroelectronics
Pracovní cyklus
50%
Řada
Spínací kmitočet
240kHz
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Výkon (W)
50 W
Stav součásti
Aktivní
Ochrana proti poruchám
Přetížení, Přehřátí, Přepětí, Zkrat
Výstupní izolace
Izolovaný
Provozní teplota
-40°C ~ 150°C (TJ)
Vnitřní spínač(e)
Ano
Pouzdro
16-TFQFN podložka pro odvod tepla
Průrazné napětí
650V
Dodávaná velikost pouzdra
16-QFN (5x6)
Topologie
Zpětný běh, Sekundární strana SR
Způsob montáže
Montáž na povrch
Spouštěcí napětí
7 V