TS820-600H
Číslo produktu DigiKey
497-TS820-600H-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
TS820-600H
Popis
SCR 600V 8A IPAK
Podrobný popis
SCR 600 V 8 A Citlivá brána Průchozí otvor IPAK
Modely EDA/CAD
TS820-600H Modely
Kategorie
Přídržný proud (Ih) (max)
5 mA
Balení
Trubice
Neopakovatelný nárazový proud 50, 60Hz (Itsm)
70A, 73A
Napětí ve vypnutém stavu
600 V
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Spínací napětí hradla (Igt) (max)
800 mV
Způsob montáže
Průchozí otvor
Pouzdro
TO-251-3, krátké přívody, IPAK, TO-251AA
Napětí v zapnutém stavu (Vtm) (Max)
1.6 V
Dodávaná velikost pouzdra
IPAK
Proud v zapnutém stavu (It (AV)) (max)
5 A
Základní číslo produktu
Proud v zapnutém stavu (It (RMS)) (max)
8 A