TS820-600B
Číslo produktu DigiKey
497-16225-5-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
TS820-600B
Popis
SCR 600V 8A DPAK
Standardní dodací lhůta výrobce
15 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
SCR 600 V 8 A Citlivá brána Montáž na povrch DPAK
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
TS820-600B Modely
Kategorie
Přídržný proud (Ih) (max)
5 mA
Výrobce
STMicroelectronics
Proud ve vypnutém stavu (max)
5 µA
Balení
Trubice
Neopakovatelný nárazový proud 50, 60Hz (Itsm)
70A, 73A
Stav součásti
Aktivní
Typ tranzistoru SCR
Citlivá brána
Napětí ve vypnutém stavu
600 V
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Spínací napětí hradla (Igt) (max)
800 mV
Způsob montáže
Montáž na povrch
Spínací proud hradla (Igt) (Max)
200 µA
Pouzdro
TO-252-3, DPAK (2 přívody + výstupek), SC-63
Napětí v zapnutém stavu (Vtm) (Max)
1.6 V
Dodávaná velikost pouzdra
DPAK
Proud v zapnutém stavu (It (AV)) (max)
5 A
Základní číslo produktu
Proud v zapnutém stavu (It (RMS)) (max)
8 A