TS820-600B-TR
Číslo produktu DigiKey
497-5234-2-ND - Páska a cívka (TR)
497-5234-1-ND - Řezaná páska (CT)
497-5234-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
TS820-600B-TR
Popis
SCR 600V 8A DPAK
Podrobný popis
SCR 600 V 8 A Citlivá brána Montáž na povrch DPAK
Modely EDA/CAD
TS820-600B-TR Modely
Kategorie
Přídržný proud (Ih) (max)
5 mA
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Neopakovatelný nárazový proud 50, 60Hz (Itsm)
70A, 73A
Napětí ve vypnutém stavu
600 V
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Spínací napětí hradla (Igt) (max)
800 mV
Způsob montáže
Montáž na povrch
Pouzdro
TO-252-3, DPAK (2 přívody + výstupek), SC-63
Napětí v zapnutém stavu (Vtm) (Max)
1.6 V
Dodávaná velikost pouzdra
DPAK
Proud v zapnutém stavu (It (AV)) (max)
5 A
Základní číslo produktu
Proud v zapnutém stavu (It (RMS)) (max)
8 A