TN3050H-12WY
Číslo produktu DigiKey
497-17099-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
TN3050H-12WY
Popis
SCR 1.2KV 30A TO-247-3
Standardní dodací lhůta výrobce
45 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
SCR 1.2 kV 30 A Citlivá brána Průchozí otvor TO-247-3
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
TN3050H-12WY Modely
Vlastnosti produktu
Filtrovat podobné produkty
Kategorie
Přídržný proud (Ih) (max)
100 mA
Výrobce
STMicroelectronics
Proud ve vypnutém stavu (max)
5 µA
Řada
Neopakovatelný nárazový proud 50, 60Hz (Itsm)
300A, 330A
Balení
Trubice
Typ tranzistoru SCR
Citlivá brána
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
-40°C ~ 150°C (TJ)
Napětí ve vypnutém stavu
1.2 kV
Třída
Automobilový průmysl
Spínací napětí hradla (Igt) (max)
1.3 V
Kvalifikace
AEC-Q101
Spínací proud hradla (Igt) (Max)
50 mA
Způsob montáže
Průchozí otvor
Napětí v zapnutém stavu (Vtm) (Max)
1.65 V
Pouzdro
TO-247-3
Proud v zapnutém stavu (It (AV)) (max)
19 A
Dodávaná velikost pouzdra
TO-247-3
Proud v zapnutém stavu (It (RMS)) (max)
30 A