TN1605H-8I
Číslo produktu DigiKey
497-TN1605H-8I-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
TN1605H-8I
Popis
SCR 800V 16A TO-220AB INSULATED
Standardní dodací lhůta výrobce
15 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
SCR 800 V 16 A Průchozí otvor TO-220AB izolovaný
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
TN1605H-8I Modely
Kategorie
Přídržný proud (Ih) (max)
35 mA
Výrobce
STMicroelectronics
Neopakovatelný nárazový proud 50, 60Hz (Itsm)
160A, 168A
Balení
Trubice
Provozní teplota
-40°C ~ 150°C (TJ)
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Průchozí otvor
Napětí ve vypnutém stavu
800 V
Pouzdro
TO-220-3
Spínací napětí hradla (Igt) (max)
1.3 V
Dodávaná velikost pouzdra
TO-220AB izolovaný
Spínací proud hradla (Igt) (Max)
35 mA
Základní číslo produktu
Proud v zapnutém stavu (It (RMS)) (max)
16 A