TN1205H-6G-TR | |
|---|---|
Výrobce | |
Číslo produktu výrobce | TN1205H-6G-TR |
Popis | SCR 600V 12A D2PAK |
Standardní dodací lhůta výrobce | 15 týdnů |
Referenční číslo zákazníka | |
Podrobný popis | SCR 600 V 12 A Standardní obnovení Montáž na povrch D2PAK |
Katalogový list | Katalogový list |
Modely EDA/CAD | TN1205H-6G-TR Modely |
Kategorie | Přídržný proud (Ih) (max) 20 mA |
Výrobce STMicroelectronics | Proud ve vypnutém stavu (max) 5 µA |
Balení Páska a cívka (TR) Řezaná páska (CT) Digi-Reel® | Neopakovatelný nárazový proud 50, 60Hz (Itsm) 120A, 126A |
Stav součásti Aktivní | Typ tranzistoru SCR Standardní obnovení |
Napětí ve vypnutém stavu 600 V | Provozní teplota -40°C ~ 150°C |
Spínací napětí hradla (Igt) (max) 1.3 V | Způsob montáže Montáž na povrch |
Spínací proud hradla (Igt) (Max) 5 mA | Pouzdro TO-263-3, D2PAK (2 přívody + výstupek), TO-263AB |
Napětí v zapnutém stavu (Vtm) (Max) 1.6 V | Dodávaná velikost pouzdra D2PAK |
Proud v zapnutém stavu (It (AV)) (max) 7.6 A | Základní číslo produktu |
Proud v zapnutém stavu (It (RMS)) (max) 12 A |