T405Q-600B-TR
Číslo produktu DigiKey
497-2501-2-ND - Páska a cívka (TR)
497-2501-1-ND - Řezaná páska (CT)
497-2501-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
T405Q-600B-TR
Popis
TRIAC SENS GATE 600V 4A DPAK
Podrobný popis
Triak Logický – citlivé hradlo 600 V 4 A Montáž na povrch DPAK
Modely EDA/CAD
T405Q-600B-TR Modely
Kategorie
Spínací proud hradla (Igt) (Max)
5 mA
Přídržný proud (Ih) (max)
10 mA
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C (TJ)
Napětí ve vypnutém stavu
600 V
Proud v zapnutém stavu (It (RMS)) (max)
4 A
Spínací napětí hradla (Igt) (max)
1.3 V
Základní číslo produktu
Neopakovatelný nárazový proud 50, 60Hz (Itsm)
35A, 38A