STY60NM50
Číslo produktu DigiKey
497-2775-5-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
STY60NM50
Popis
MOSFET N-CH 500V 60A MAX247
Standardní dodací lhůta výrobce
20 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
N-kanál 500 V 60A (Tc) 560W (Tc) Průchozí otvor MAX247™
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
STY60NM50 Modely
Kategorie
Vgs(th) (max) při Id
5V při 250µA
Mfr
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
266 nC @ 10 V
Řada
Vgs (max)
±30V
Balení
Trubice
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
7500 pF @ 25 V
Stav součásti
Aktivní
Rozptylový výkon (Max)
560W (Tc)
Typ tranzistoru FET
Provozní teplota
150°C (TJ)
Technologie
Způsob montáže
Průchozí otvor
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
500 V
Dodávaná velikost pouzdra
MAX247™
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
Pouzdro
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap)
10V
Základní číslo produktu
Rds zap (max) při Id, Vgs
50mOhm při 30A, 10V