STW45NM60
Číslo produktu DigiKey
497-2768-5-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
STW45NM60
Popis
MOSFET N-CH 650V 45A TO247-3
Standardní dodací lhůta výrobce
20 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
N-kanál 650 V 45A (Tc) 417W (Tc) Průchozí otvor TO-247-3
Modely EDA/CAD
STW45NM60 Modely
Kategorie
Vgs(th) (max) při Id
5V při 250µA
Mfr
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
134 nC @ 10 V
Řada
Vgs (max)
±30V
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
3800 pF @ 25 V
Rozptylový výkon (Max)
417W (Tc)
Typ tranzistoru FET
Provozní teplota
150°C (TJ)
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
650 V
Dodávaná velikost pouzdra
TO-247-3
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
Pouzdro
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap)
10V
Základní číslo produktu
Rds zap (max) při Id, Vgs
110mOhm při 22,5A, 10V