STW20N90K5
Číslo produktu DigiKey
497-17089-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
STW20N90K5
Popis
MOSFET N-CH 900V 20A TO247
Standardní dodací lhůta výrobce
20 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
N-kanál 900 V 20A (Tc) 250W (Tc) Průchozí otvor TO-247-3
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
STW20N90K5 Modely
Kategorie
Vgs(th) (max) při Id
5V při 100µA
Mfr
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
40 nC @ 10 V
Řada
Vgs (max)
±30V
Balení
Trubice
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
1500 pF @ 100 V
Stav součásti
Aktivní
Rozptylový výkon (Max)
250W (Tc)
Typ tranzistoru FET
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Technologie
Způsob montáže
Průchozí otvor
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
900 V
Dodávaná velikost pouzdra
TO-247-3
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
Pouzdro
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap)
10V
Základní číslo produktu
Rds zap (max) při Id, Vgs
250mOhm při 10A, 10V