STTH2003CG-TR
Číslo produktu DigiKey
497-6591-2-ND - Páska a cívka (TR)
497-6591-1-ND - Řezaná páska (CT)
497-6591-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
STTH2003CG-TR
Popis
DIODE ARRAY GP 300V 10A D2PAK
Standardní dodací lhůta výrobce
25 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Diodové pole Společná katoda s 1 páry 300 V 10A Montáž na povrch TO-263-3, D2PAK (2 přívody + výstupek), TO-263AB
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
STTH2003CG-TR Modely
Kategorie
Rychlost
Rychlé obnovení stavu =< 500ns, > 200mA (Io)
Výrobce
STMicroelectronics
Doba zpětného zotavení (trr)
35 ns
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
20 µA @ 300 V
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota - přechod
175°C (max.)
Konfigurace diody
Společná katoda s 1 páry
Způsob montáže
Montáž na povrch
Technologie
Standardní
Pouzdro
TO-263-3, D2PAK (2 přívody + výstupek), TO-263AB
Stejnosměrné závěrné napětí (Vr) (max)
300 V
Dodávaná velikost pouzdra
D2PAK
Střední hodnota usměrněného proudu (Io) (na diodu)
10A
Základní číslo produktu
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If
1.25 V @ 10 A