STTH15RQ06G2Y-TR
Číslo produktu DigiKey
497-18462-2-ND - Páska a cívka (TR)
497-18462-1-ND - Řezaná páska (CT)
497-18462-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
STTH15RQ06G2Y-TR
Popis
DIODE STANDARD 600V 15A D2PAK HV
Standardní dodací lhůta výrobce
25 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Dioda 600 V 15A Montáž na povrch D2PAK HV
Modely EDA/CAD
STTH15RQ06G2Y-TR Modely
Kategorie
Doba zpětného zotavení (trr)
50 ns
Mfr
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
20 µA @ 600 V
Řada
Třída
Automobilový průmysl
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Kvalifikace
AEC-Q101
Stejnosměrné závěrné napětí (Vr) (max)
600 V
Dodávaná velikost pouzdra
D2PAK HV
Střední hodnota usměrněného proudu (Io)
15A
Provozní teplota - přechod
-40°C ~ 175°C
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If
2.95 V @ 15 A
Základní číslo produktu
Rychlost
Rychlé obnovení stavu =< 500ns, > 200mA (Io)