STTH15L06D
Číslo produktu DigiKey
497-3821-5-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
STTH15L06D
Popis
DIODE STANDARD 600V 15A TO220AC
Podrobný popis
Dioda 600 V 15A Průchozí otvor TO-220AC
Modely EDA/CAD
STTH15L06D Modely
Kategorie
Rychlost
Rychlé obnovení stavu =< 500ns, > 200mA (Io)
Mfr
Doba zpětného zotavení (trr)
85 ns
Balení
Trubice
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
15 µA @ 600 V
Stejnosměrné závěrné napětí (Vr) (max)
600 V
Dodávaná velikost pouzdra
TO-220AC
Střední hodnota usměrněného proudu (Io)
15A
Provozní teplota - přechod
175°C (max.)
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If
1.55 V @ 15 A