STTH12R06DIRG
Číslo produktu DigiKey
497-4403-5-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
STTH12R06DIRG
Popis
DIODE STD 600V 12A TO220AC INS
Podrobný popis
Dioda 600 V 12A Průchozí otvor TO-220AC, vložky
Modely EDA/CAD
STTH12R06DIRG Modely
Kategorie
Rychlost
Rychlé obnovení stavu =< 500ns, > 200mA (Io)
Mfr
Doba zpětného zotavení (trr)
45 ns
Balení
Trubice
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
45 µA @ 600 V
Stejnosměrné závěrné napětí (Vr) (max)
600 V
Dodávaná velikost pouzdra
TO-220AC, vložky
Střední hodnota usměrněného proudu (Io)
12A
Provozní teplota - přechod
175°C (max.)
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If
2.9 V @ 12 A