STSPIN32F0251
Číslo produktu DigiKey
497-STSPIN32F0251-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
STSPIN32F0251
Popis
250V THREE-PHASE CONTROLLER WITH
Standardní dodací lhůta výrobce
26 týdnů
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
STSPIN32F0251 Modely
Vlastnosti produktu
Filtrovat podobné produkty
Kategorie
Velikost paměti RAM
4k x 8
Výrobce
STMicroelectronics
Rozhraní
I2C, SPI, UART/USART
Řada
Počet I/O
21
Balení
Nosič
Napájecí napětí
9V ~ 20V
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C (TJ)