STS5NF60L
Číslo produktu DigiKey
497-8044-2-ND - Páska a cívka (TR)
497-8044-1-ND - Řezaná páska (CT)
497-8044-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
STS5NF60L
Popis
MOSFET N-CH 60V 5A 8SO
Standardní dodací lhůta výrobce
11 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
N-kanál 60 V 5A (Tc) 2,5W (Tc) Montáž na povrch 8-SOIC
Modely EDA/CAD
STS5NF60L Modely
Kategorie
Vgs(th) (max) při Id
2,5V při 250µA
Mfr
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
17 nC @ 5 V
Řada
Vgs (max)
±20V
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
1250 pF @ 25 V
Stav součásti
Aktivní
Rozptylový výkon (Max)
2,5W (Tc)
Typ tranzistoru FET
Provozní teplota
150°C (TJ)
Technologie
Způsob montáže
Montáž na povrch
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
60 V
Dodávaná velikost pouzdra
8-SOIC
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
Pouzdro
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap)
4,5V, 10V
Základní číslo produktu
Rds zap (max) při Id, Vgs
55mOhm při 2,5A, 10V