STS4DNF60L
Číslo produktu DigiKey
497-3226-2-ND - Páska a cívka (TR)
497-3226-1-ND - Řezaná páska (CT)
497-3226-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
STS4DNF60L
Popis
MOSFET 2N-CH 60V 4A 8SOIC
Standardní dodací lhůta výrobce
11 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Pole MOSFET 60V 4A 2W Montáž na povrch 8-SOIC
Modely EDA/CAD
STS4DNF60L Modely
Vlastnosti produktu
Filtrovat podobné produkty
Kategorie
Rds zap (max) při Id, Vgs
55mOhm při 2A, 10V
Výrobce
STMicroelectronics
Vgs(th) (max) při Id
2,5V při 250µA
Řada
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
15nC při 4,5V
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
1030pF při 25V
Stav součásti
Aktivní
Výkon - max
2W
Technologie
MOSFET (oxid kovu)
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Konfigurace
2 N-kanál (duální)
Způsob montáže
Montáž na povrch
Funkce tranzistoru FET
Hradlo logické úrovně
Pouzdro
8-SOIC (0,154", 3,90mm šířka)
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
60V
Dodávaná velikost pouzdra
8-SOIC
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
4A