STS10N3LH5
Číslo produktu DigiKey
497-10010-2-ND - Páska a cívka (TR)
497-10010-1-ND - Řezaná páska (CT)
497-10010-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
STS10N3LH5
Popis
MOSFET N-CH 30V 10A 8SO
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
N-kanál 30 V 10A (Tc) 2,5W (Tc) Montáž na povrch 8-SOIC
Modely EDA/CAD
STS10N3LH5 Modely
Kategorie
Vgs(th) (max) při Id
1V při 250µA
Mfr
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
4.6 nC @ 5 V
Řada
Vgs (max)
±22V
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
475 pF @ 25 V
Stav součásti
Datum posledního nákupu
Rozptylový výkon (Max)
2,5W (Tc)
Typ tranzistoru FET
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Technologie
Způsob montáže
Montáž na povrch
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
30 V
Dodávaná velikost pouzdra
8-SOIC
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
Pouzdro
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap)
4,5V, 10V
Základní číslo produktu
Rds zap (max) při Id, Vgs
21mOhm při 5A, 10V