STPSC16G065D
Číslo produktu DigiKey
497-STPSC16G065D-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
STPSC16G065D
Popis
650 V, 12A HIGH SURGE SILICON CA
Standardní dodací lhůta výrobce
99 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Dioda 650 V 16A Průchozí otvor TO-220AC
Kategorie
Rychlost
Nulová doba zotavení > 500mA (Io)
0 ns
Řada
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
160 µA @ 650 V
Kapacita při Vr, F
960pF při 0V, 1MHz
Stav součásti
Aktivní
Stejnosměrné závěrné napětí (Vr) (max)
650 V
Střední hodnota usměrněného proudu (Io)
16A
Provozní teplota - přechod
-55°C ~ 175°C
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If
1.45 V @ 16 A