STPSC10H065G-TR
Číslo produktu DigiKey
497-13452-2-ND - Páska a cívka (TR)
497-13452-1-ND - Řezaná páska (CT)
497-13452-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
STPSC10H065G-TR
Popis
DIODE SIL CARBIDE 650V 10A D2PAK
Standardní dodací lhůta výrobce
25 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Dioda 650 V 10A Montáž na povrch D2PAK
Modely EDA/CAD
STPSC10H065G-TR Modely
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
100 µA @ 650 V
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Kapacita při Vr, F
480pF při 0V, 1MHz
Stav součásti
Aktivní
Stejnosměrné závěrné napětí (Vr) (max)
650 V
Dodávaná velikost pouzdra
D2PAK
Střední hodnota usměrněného proudu (Io)
10A
Provozní teplota - přechod
-40°C ~ 175°C
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If
1.75 V @ 10 A
Základní číslo produktu
Rychlost
Nulová doba zotavení > 500mA (Io)