STPSC10H065G-TR | |
|---|---|
Výrobce | |
Číslo produktu výrobce | STPSC10H065G-TR |
Popis | DIODE SIL CARBIDE 650V 10A D2PAK |
Standardní dodací lhůta výrobce | 25 týdnů |
Referenční číslo zákazníka | |
Podrobný popis | Dioda 650 V 10A Montáž na povrch D2PAK |
Katalogový list | Katalogový list |
Modely EDA/CAD | STPSC10H065G-TR Modely |
Kategorie | Doba zpětného zotavení (trr) 0 ns |
Mfr | Zbytkový proud v závěrném směru při Vr 100 µA @ 650 V |
Balení Páska a cívka (TR) Řezaná páska (CT) Digi-Reel® | Kapacita při Vr, F 480pF při 0V, 1MHz |
Stav součásti Aktivní | Způsob montáže |
Technologie | Pouzdro |
Stejnosměrné závěrné napětí (Vr) (max) 650 V | Dodávaná velikost pouzdra D2PAK |
Střední hodnota usměrněného proudu (Io) 10A | Provozní teplota - přechod -40°C ~ 175°C |
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If 1.75 V @ 10 A | Základní číslo produktu |
Rychlost Nulová doba zotavení > 500mA (Io) |