STPSC10H065DLF je k dispozici pro nákup, avšak není běžně skladem.
Dostupné náhrady:
Similar
Diodes Incorporated
Skladem : 2 500
Similar
SMC Diode Solutions
Skladem : 497
Katalogový list
Dioda 650 V 10A Montáž na povrch PowerFlat™ (8x8) HV
STPSC10H065DLF
Číslo produktu DigiKey
497-STPSC10H065DLFTR-ND - Páska a cívka (TR)
497-STPSC10H065DLFCT-ND - Řezaná páska (CT)
497-STPSC10H065DLFDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
STPSC10H065DLF
Popis
DIODE SIC 650V 10A POWERFLAT HV
Standardní dodací lhůta výrobce
19 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Katalogový list
Modely EDA/CAD
STPSC10H065DLF Modely
Kategorie
Rychlost
Nulová doba zotavení > 500mA (Io)
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
100 µA @ 650 V
Stav součásti
Aktivní
Kapacita při Vr, F
595pF při 0V, 1MHz
Stejnosměrné závěrné napětí (Vr) (max)
650 V
Dodávaná velikost pouzdra
PowerFlat™ (8x8) HV
Střední hodnota usměrněného proudu (Io)
10A
Provozní teplota - přechod
-40°C ~ 175°C
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If
1.55 V @ 10 A