STPSC10H065DI
Číslo produktu DigiKey
497-14574-5-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
STPSC10H065DI
Popis
DIODE SIC 650V 10A TO220AC INS
Standardní dodací lhůta výrobce
19 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Dioda 650 V 10A Průchozí otvor TO-220AC, vložky
Modely EDA/CAD
STPSC10H065DI Modely
Kategorie
Rychlost
Rychlé obnovení stavu =< 500ns, > 200mA (Io)
Mfr
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
100 µA @ 650 V
Balení
Trubice
Způsob montáže
Stav součásti
Aktivní
Dodávaná velikost pouzdra
TO-220AC, vložky
Stejnosměrné závěrné napětí (Vr) (max)
650 V
Provozní teplota - přechod
-40°C ~ 175°C
Střední hodnota usměrněného proudu (Io)
10A
Základní číslo produktu
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If
1.75 V @ 10 A