STPSC10H065D není skladem a lze jej zařadit do zpětné objednávky.
Dostupné náhrady:
Similar
Bourns Inc.
Skladem : 2 871
Katalogový list
Similar
Diodes Incorporated
Skladem : 58
Katalogový list
Diodes Incorporated
Skladem : 50
Panjit International Inc.
Skladem : 1 478
SMC Diode Solutions
Rohm Semiconductor
SMC Diode Solutions
Skladem : 168
Dioda 650 V 10A Průchozí otvor TO-220AC
STPSC10H065D
Číslo produktu DigiKey
497-13451-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
STPSC10H065D
Popis
DIODE SIL CARB 650V 10A TO220AC
Standardní dodací lhůta výrobce
19 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Modely EDA/CAD
STPSC10H065D Modely
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
100 µA @ 650 V
Balení
Trubice
Kapacita při Vr, F
480pF při 0V, 1MHz
Stav součásti
Aktivní
Stejnosměrné závěrné napětí (Vr) (max)
650 V
Dodávaná velikost pouzdra
TO-220AC
Střední hodnota usměrněného proudu (Io)
10A
Provozní teplota - přechod
-40°C ~ 175°C
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If
1.75 V @ 10 A
Základní číslo produktu
Rychlost
Nulová doba zotavení > 500mA (Io)