STPSC10H065BY-TR
Číslo produktu DigiKey
497-18139-2-ND - Páska a cívka (TR)
497-18139-1-ND - Řezaná páska (CT)
497-18139-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
STPSC10H065BY-TR
Popis
DIODE SIL CARBIDE 650V 10A DPAK
Standardní dodací lhůta výrobce
19 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Dioda 650 V 10A Montáž na povrch DPAK
Modely EDA/CAD
STPSC10H065BY-TR Modely
Kategorie
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
100 µA @ 650 V
Mfr
Kapacita při Vr, F
480pF při 0V, 1MHz
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Třída
Automobilový průmysl
Stav součásti
Aktivní
Kvalifikace
AEC-Q101
Stejnosměrné závěrné napětí (Vr) (max)
650 V
Pouzdro
Střední hodnota usměrněného proudu (Io)
10A
Dodávaná velikost pouzdra
DPAK
Rychlost
Nulová doba zotavení > 500mA (Io)
Provozní teplota - přechod
-40°C ~ 175°C