STPSC10H065BY-TR | |
|---|---|
Výrobce | |
Číslo produktu výrobce | STPSC10H065BY-TR |
Popis | DIODE SIL CARBIDE 650V 10A DPAK |
Standardní dodací lhůta výrobce | 19 týdnů |
Referenční číslo zákazníka | |
Podrobný popis | Dioda 650 V 10A Montáž na povrch DPAK |
Katalogový list | Katalogový list |
Modely EDA/CAD | STPSC10H065BY-TR Modely |
Kategorie | Zbytkový proud v závěrném směru při Vr 100 µA @ 650 V |
Mfr | Kapacita při Vr, F 480pF při 0V, 1MHz |
Balení Páska a cívka (TR) Řezaná páska (CT) Digi-Reel® | Třída Automobilový průmysl |
Stav součásti Aktivní | Kvalifikace AEC-Q101 |
Technologie | Způsob montáže |
Stejnosměrné závěrné napětí (Vr) (max) 650 V | Pouzdro |
Střední hodnota usměrněného proudu (Io) 10A | Dodávaná velikost pouzdra DPAK |
Rychlost Nulová doba zotavení > 500mA (Io) | Provozní teplota - přechod -40°C ~ 175°C |