STPSC10G065D
Číslo produktu DigiKey
497-STPSC10G065D-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
STPSC10G065D
Popis
DIODE SIL CARB 600V 8A TO220AC
Standardní dodací lhůta výrobce
99 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Dioda 650 V 10A Průchozí otvor TO-220AC
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
STPSC10G065D Modely
Kategorie
Rychlost
Nulová doba zotavení > 500mA (Io)
Mfr
Doba zpětného zotavení (trr)
0 ns
Řada
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
100 µA @ 650 V
Balení
Trubice
Kapacita při Vr, F
595pF při 0V, 1MHz
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Technologie
Pouzdro
Stejnosměrné závěrné napětí (Vr) (max)
650 V
Dodávaná velikost pouzdra
TO-220AC
Střední hodnota usměrněného proudu (Io)
10A
Provozní teplota - přechod
-55°C ~ 175°C
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If
1.45 V @ 10 A