STPS8L30DEE-TR
Číslo produktu DigiKey
497-13332-2-ND - Páska a cívka (TR)
497-13332-1-ND - Řezaná páska (CT)
497-13332-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
STPS8L30DEE-TR
Popis
DIODE SCHOTTKY 30V 8A POWERFLAT
Podrobný popis
Dioda 30 V 8A Montáž na povrch PowerFlat™ (3,3x3,3)
Modely EDA/CAD
STPS8L30DEE-TR Modely
Kategorie
Rychlost
Rychlé obnovení stavu =< 500ns, > 200mA (Io)
Mfr
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
1 mA @ 30 V
Dodávaná velikost pouzdra
PowerFlat™ (3,3x3,3)
Stejnosměrné závěrné napětí (Vr) (max)
30 V
Provozní teplota - přechod
150°C (max.)
Střední hodnota usměrněného proudu (Io)
8A
Základní číslo produktu
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If
500 mV @ 8 A