STPS8H100DEE-TR
Číslo produktu DigiKey
497-13331-2-ND - Páska a cívka (TR)
497-13331-1-ND - Řezaná páska (CT)
497-13331-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
STPS8H100DEE-TR
Popis
DIODE SCHOTTKY 100V 8A POWERFLAT
Standardní dodací lhůta výrobce
15 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Dioda 100 V 8A Montáž na povrch PowerFlat™ (3,3x3,3)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
STPS8H100DEE-TR Modely
Kategorie
Rychlost
Rychlé obnovení stavu =< 500ns, > 200mA (Io)
Mfr
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
4.5 µA @ 100 V
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Způsob montáže
Stav součásti
Aktivní
Pouzdro
Technologie
Dodávaná velikost pouzdra
PowerFlat™ (3,3x3,3)
Stejnosměrné závěrné napětí (Vr) (max)
100 V
Provozní teplota - přechod
175°C (max.)
Střední hodnota usměrněného proudu (Io)
8A
Základní číslo produktu
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If
820 mV @ 8 A