STPS6M100DEE-TR
Číslo produktu DigiKey
497-13329-2-ND - Páska a cívka (TR)
497-13329-1-ND - Řezaná páska (CT)
497-13329-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
STPS6M100DEE-TR
Popis
DIODE SCHOTTKY 100V 6A POWERFLAT
Standardní dodací lhůta výrobce
15 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Dioda 100 V 6A Montáž na povrch PowerFlat™ (3,3x3,3)
Modely EDA/CAD
STPS6M100DEE-TR Modely
Kategorie
Rychlost
Rychlé obnovení stavu =< 500ns, > 200mA (Io)
Mfr
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
30 µA @ 100 V
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Dodávaná velikost pouzdra
PowerFlat™ (3,3x3,3)
Stejnosměrné závěrné napětí (Vr) (max)
100 V
Provozní teplota - přechod
150°C (max.)
Střední hodnota usměrněného proudu (Io)
6A
Základní číslo produktu
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If
780 mV @ 6 A