STPS5L60SY
Číslo produktu DigiKey
497-13092-2-ND - Páska a cívka (TR)
497-13092-1-ND - Řezaná páska (CT)
497-13092-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
STPS5L60SY
Popis
DIODE SCHOTTKY 60V 5A SMC
Podrobný popis
Dioda 60 V 5A Montáž na povrch SMC
Modely EDA/CAD
STPS5L60SY Modely
Kategorie
Rychlost
Rychlé obnovení stavu =< 500ns, > 200mA (Io)
Mfr
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
220 µA @ 60 V
Řada
Třída
Automobilový průmysl
Dodávaná velikost pouzdra
SMC
Stejnosměrné závěrné napětí (Vr) (max)
60 V
Provozní teplota - přechod
-40°C ~ 150°C
Střední hodnota usměrněného proudu (Io)
5A
Základní číslo produktu
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If
520 mV @ 5 A