STPS5L40
Číslo produktu DigiKey
497-12672-1-ND - Řezaná páska (CT)
497-12672-3-ND - Páska a krabice (TB)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
STPS5L40
Popis
DIODE SCHOTTKY 40V 5A DO201AD
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Dioda 40 V 5A Průchozí otvor DO-201AD
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
STPS5L40 Modely
Kategorie
Rychlost
Rychlé obnovení stavu =< 500ns, > 200mA (Io)
Mfr
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
200 µA @ 40 V
Balení
Řezaná páska (CT)
Páska a krabice (TB)
Způsob montáže
Stav součásti
Zastaralé
Pouzdro
Technologie
Dodávaná velikost pouzdra
DO-201AD
Stejnosměrné závěrné napětí (Vr) (max)
40 V
Provozní teplota - přechod
150°C (max.)
Střední hodnota usměrněného proudu (Io)
5A
Základní číslo produktu
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If
500 mV @ 5 A