STPS5H100B-TR
Číslo produktu DigiKey
497-6587-2-ND - Páska a cívka (TR)
497-6587-1-ND - Řezaná páska (CT)
497-6587-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
STPS5H100B-TR
Popis
DIODE SCHOTTKY 100V 5A DPAK
Podrobný popis
Dioda 100 V 5A Montáž na povrch DPAK
Modely EDA/CAD
STPS5H100B-TR Modely
Kategorie
Rychlost
Rychlé obnovení stavu =< 500ns, > 200mA (Io)
Mfr
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
3.5 µA @ 100 V
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Dodávaná velikost pouzdra
DPAK
Stejnosměrné závěrné napětí (Vr) (max)
100 V
Provozní teplota - přechod
175°C (max.)
Střední hodnota usměrněného proudu (Io)
5A
Základní číslo produktu
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If
730 mV @ 5 A