STPS3L45AF
Číslo produktu DigiKey
497-14268-2-ND - Páska a cívka (TR)
497-14268-1-ND - Řezaná páska (CT)
497-14268-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
STPS3L45AF
Popis
DIODE SCHOTTKY 45V 3A SMAFLAT
Podrobný popis
Dioda 45 V 3A Montáž na povrch SMAflat
Modely EDA/CAD
STPS3L45AF Modely
Kategorie
Rychlost
Rychlé obnovení stavu =< 500ns, > 200mA (Io)
Mfr
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
300 µA @ 45 V
Dodávaná velikost pouzdra
SMAflat
Stejnosměrné závěrné napětí (Vr) (max)
45 V
Provozní teplota - přechod
150°C (max.)
Střední hodnota usměrněného proudu (Io)
3A
Základní číslo produktu
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If
570 mV @ 3 A